گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه : دکتر نیکبخت . ضرورت مشارکت همه مسئولین در امور خیرخواهانه

دکتر نیکبخت در نشست شورای فرهنگ عمومی بر ضرورت مشارکت همه مسئولین در امور خیرخواهانه تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان، دکتر محمدرضا نیکبخت در نشست شورای فرهنگ عمومی یاسوج، اظهار کرد: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته توسط دولت اما باز هم در بخش‌های درمانی مشکلات زیادی داریم. رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت و […]

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان، دکتر محمدرضا نیکبخت در نشست شورای فرهنگ عمومی یاسوج، اظهار کرد: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته توسط دولت اما باز هم در بخش‌های درمانی مشکلات زیادی داریم.

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت و کم کردن هزینه پرداختی مردم توسط دولت، افزود: اما باز هم بیماران زیادی در استان داریم که به دلیل مشکلات مالی توان پرداخت هزینه های درمان خود را ندارند.

وی، تالاسمی،هموفیلی، سرطان، دیالیز، دیابت و ام اس را از جمله بیماری‌های خاص استان عنوان کرد و بیان داشت: هزینه درمان این نوع بیماران بسیار بالاست.

ایشان ادامه داد: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته در این حوزه اما باز هم عده‌ای بیماران به دلیل عدم توان مالی از تهیه و تأمین هزینه و داروی خود عاجزند.

نیکبخت، رسیدگی و رفع چنین مشکلاتی را نیازمند توجه و حمایت همه مردم، مسؤولان، روحانیون، خیرین، دستگاه‌ها و نهادهای استان دانست و بیان داشت: باید همه دست به دست همه داده و در راستای توسعه سلامت گام برداریم.

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان، سلامت را یکی از موضوعات مهم و مؤثر بر دیگر حوزه‌ها عنوان کرد و گفت: ارتقای سلامت به توسعه استان کمک خواهد کرد.

وی، با اشاره به نبود بیمارستان تخصصی روانپزشکی، سوختگی، و کودکان در استان، گفت: عدم وجود چنین بیمارستان‌هایی باعث انتقال بسیاری از بیماران به استان‌های هم‌جوار و بالا رفتن هزینه درمان آنها می‌شود.

دکتر نیکبخت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری سومین همایش خیرین سلامت استان در تهران ،خواستار شناسایی و معرفی افراد متنفذ محلی و ملی توسط مسئولین و مدیران استان جهت حضور در این همایش شد .

نیکبخت با بیان اینکه تاکنون مساعدتهای خوبی شده است، گفت: مجمع خیرین سلامت استان نیازمند توجه و حمایت بیشتر متولیان فرهنگ، روحانیون، مسئولان و خیرین است.

دکتر نیکبخت در نشست شورای فرهنگ عمومی بر ضرورت مشارکت همه مسئولین در امور خیرخواهانه تاکید کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *